Wyszukiwarka

Wolnostojący budynek w samym centrum Bochni! Oferta nr 09254

Cena: 360000 zł

Na sprzedaż nieruchomość położona przy ulicy Kazimierza Wielkiego w Bochni, na którą składają się:

– wolnostojący budynek o powierzchni całkowitej 45 m2 i użytkowej 22,5 m2 (na parterze 22,5 m2, dodatkowo strych do adaptacji o podobnej powierzchni)

– 3 komórki na podwórku (w jednej niezależna toaleta)

– powierzchnia pod wąską plombę lub pasaż z wejściem bezpośrednio od ul. Kazimierza Wielkiego

Budynek handlowo-usługowy, położony na działce o powierzchni 1,58 a., obecnie wynajmowany jako sklep odzieżowy. Wejście bezpośrednio z ul. Kazimierza Wielkiego. Obecnie wykorzystywany jest tylko parter budynku, o powierzchni 22 m2. W budynku jest strych, o podobnej powierzchni, który można zaadaptować na drugi poziom lub jako samodzielny lokal z oddzielnym wejściem. Budynek z cegły, wytynkowany, kryty blachą.

Media: prąd, wodociąg, możliwość podłączenia wszystkich pozostałych.

W planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona symbolem 4.U.20 – tereny zabudowy usługowej z podstawowym przeznaczeniem pod usługi komercyjne, w tym obiekty usług i handlu, obiekty gastronomii, obiekty instytucji finansowych i bankowych, obiektów usług biurowych i administracji, biura projektowe i badawczo-rozwojowe.
W granicach terenów wyznaczonych w ust. 1 poza podstawowym przeznaczeniem dopuszcza się: funkcję mieszkaniową, remont, odbudowę, rozbudowę, przebudowę i nadbudowę istniejącej zabudowy pod warunkiem zachowania zasad zagospodarowania terenu i kształtowania zabudowy jak dla obiektów noworealizowanych, usługi rzemieślnicze, realizację urządzeń terenowych i obiektów małej architektury (wiaty, zadaszenia, itp.), realizację zieleni urządzonej, realizację ciągów pieszo-jezdnych.

Kupujący nie płaci prowizji!

Zapraszamy do bezpłatnej prezentacji nieruchomości oraz zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych usług naszego eksperta finansowego, który pomoże Państwu w doborze kredytu na zakup nieruchomości.

* Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny.

 

Szczegółowych informacji w sprawie oferty udziela:

Katarzyna Rachwał
+48 606 707 135

Pozostałe informacje

Rynekwtórny
Rodzaj nieruchomościlokal
Budynekwolnostojący
Forma własnościpełna własność
Powierzchnia45 m2
Powierzchnia użytkowa22.5 m2
Stan techniczny bardzo dobry
Materiał budowlanycegła
Stropdrewniany
Dachblacha
OknaPCV
Liczba poziomów2
Dostępnośćdo uzgodnienia
Mediaprąd, wodociąg
Media opismożliwość podłączenia pozostałych mediów
Powierzchnia działki158 m2
Rodzaj działkibudowlana
Nachylenie terenupłaska
Dojazdulica
Nawierzchnia drogiasfalt
Sąsiedztwocentrum miasta
Województwomałopolskie
MiejscowośćBochnia
DzielnicaŚródmieście - Campi