O nas

Trzy kobiety, trzy żywioły, trzy różne osobowości – to filary 4 kątów, prawdopodobnie najdynamiczniej rozwijającej się firmy z branży nieruchomości, działającej w tej części kraju. Każda z nas jest inna i każda wniosła do niepołomickiego biura inną energię: doświadczenie w branży, zapał, kreatywność w działaniu. Dzięki temu, choć firma powstała niedawno, już możemy pochwalić się świetną znajomością rynku, okazałą bazą klientów, ale także świeżością i umiejętnością wprowadzania nieszablonowych rozwiązań.

Sprzedając nieruchomość nie ograniczamy się do standardowych procedur – wiemy, że każdy klient i każda przestrzeń wymaga indywidualnego traktowania. Ta wiedza, uzupełniana wykorzystaniem odpowiednich narzędzi marketingowych, dostępnością dla klienta i… łatwością oraz przyjemnością w nawiązywaniu relacji z ludźmi, sprawia, że działamy skutecznie i szybko.
Głównym obszarem naszego zainteresowania są powiaty bocheński, wielicki i krakowski, jednak myślimy globalnie – zarówno w kwestii znajomości trendów na rynku nieruchomościowym, jak i potencjalnych, nowych szerokości geograficznych dla naszej działalności.

Kobiety zawsze uważane były za piastunki ogniska domowego. My wiemy, że są też siłą, mądrością i wiedzą. Właśnie dlatego warto im zaufać – tak w domu, jak i w biznesie.