Wyszukiwarka

Piękna działka budowlana w zacisznym miejscu! Oferta nr 06502

Cena: 70000 zł

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 15,7 ara, położona w wyjątkowo spokojnym miejscu, tuż pod lasem. Z działki rozciąga się sielski widok na górską panoramę. Dojazd drogą asfaltową, gminną. Na działce prąd, gaz oraz woda. Doskonałe miejsce dla osób szukających spokoju i wytchnienia.
W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest symbolem MN – koncentracje zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz ML – mieszkalnictwo rekreacyjne letniskowe.

Do Łapanowa 1,8 km, do Nowego Wiśnicza ok. 15 km.
Obecnie powstał projekt nowej linii kolejowej Podłęże – Piekiełko, która bardzo usprawni i przyspieszy połączenie m.in z Krakowem. Planowany koniec I etapu inwestycji (który obejmie stacje kolejowe w pobliżu Łapanowa) to 2021 r.

Kupujący nie płaci prowizji!

Zapraszamy do bezpłatnej prezentacji nieruchomości oraz zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych usług naszego eksperta finansowego, który pomoże Państwu w doborze kredytu na zakup nieruchomości.

* Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny.

Szczegółowych informacji w sprawie oferty udziela:

Zofia Muskała
+48 513 377 163

Pozostałe informacje

Rodzaj nieruchomościdziałka
Forma własnościpełna własność
Powierzchnia1570 m2
Mediaprąd, gaz, wodociąg
Rodzaj działkibudowlana
Plan zagospodarowaniaMN - koncentracje zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, ML - mieszkalnictwo rekreacyjne letniskowe
Kształt działkiprostokąt
Nachylenie terenuniewielkie
Dojazddroga gminna
Nawierzchnia drogiasfalt
Sąsiedztwonieliczne domy jednorodzinne
Ogrodzeniebrak
MiejscowośćŁapanów
Dostępnośćnatychmiast
Województwomałopolskie

Numer oferty: 06502