Wyszukiwarka

Działka w Woli Batorskiej za 59 000 zł Oferta nr 08973

Cena: 59000 zł

Na sprzedaż płaska działka o powierzchni około 13 arów położona w zacisznej części Woli Batorskiej. Działka w drugiej linii zabudowy, dojazd drogą gminną asfaltową, ostatni odcinek droga prywatna (1/2 udziału). Media (prąd, gaz, wodociąg) na sąsiedniej działce. Obecnie działka leży w terenach nieobjętych planem zagospodarowania przestrzennego, jednak istnieje możliwość wystąpienia o wydanie przez gminę warunków zabudowy (wg informacji ustnych uzyskanych w gminie działka spełnia konieczne warunki do uzyskania WZ). W bezpośrednim sąsiedztwie działki budowlane, nieliczne domy jednorodzinne oraz otwarta przestrzeń. Bardzo blisko do Niepołomic, gdzie znajduje się pełna infrastruktura, jednocześnie miejsce wyjątkowo zaciszne, idealne dla osób poszukujących sielskiego miejsca pod wymarzony dom.

Kupujący nie płaci prowizji!
Zapraszamy do bezpłatnej prezentacji nieruchomości oraz zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych usług naszego eksperta finansowego, który pomoże Państwu w doborze kredytu na zakup nieruchomości.
* Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny.

Szczegółowych informacji w sprawie oferty udziela:

Aleksandra Biesaga
+48 505 861 875

Pozostałe informacje

Rodzaj nieruchomościdziałka
Forma własnościwłasność
Powierzchnia1300 m2
Dostępnośćnatychmiast
Mediaprąd, gaz, wodociąg
Media opisprąd, gaz i wodociąg na sąsiedniej działce
Powierzchnia działki1300 m2
Plan zagospodarowaniabrak
Kształt działkinieregularny
Nachylenie terenupłaska
Dojazddroga prywatna (1/2 udziału)
Nawierzchnia drogipolna
Sąsiedztwonieliczne domy jednorodzinne, otwarta przestrzeń
Województwomałopolskie
MiejscowośćWola Batorska

Numer oferty: 08973