Wyszukiwarka

9 a. w Niepołomicach przy ul. Krakowskiej! Oferta nr 08636

Cena: 108000 zł

Na sprzedaż działka budowlana położona w Niepołomicach przy ulicy Krakowskiej. Płaska, budowlana, w planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem 11MN3 – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, dla których ustala się przeznaczenie podstawowe: budynki mieszkalne jednorodzinne i zabudowa usług podstawowych. Dopuszczalna zabudowa to domy jednorodzinne oraz w zabudowie bliźniaczej, zakaz zabudowy szeregowej.

Wjazd na działkę z ulicy Krakowskiej, ostatni odcinek drogą prywatną, w której właściciel każdej działki będzie miał udział w 1/6.

Media: prąd i wodociąg doprowadzone są do domu (położonego na działce oznaczonej na mapie symbolem II), gaz i kanalizacja w drodze (od ul. Chrustowej).

Obecnie działka (na mapie oznaczona symbolem V) wydzielana jest z większej powierzchni, po podziale oprócz niej dostępne będą jeszcze działki:
I działka o powierzchni 10 arów, cena: 120 000 zł
II działka o powierzchni 11 arów z domem, cena 199 000 zł (dom do generalnego remontu, połączony z dużą wysoką stodołą, którą można zaadaptować na cele mieszkalne)
III działka o powierzchni 10 arów, cena: 120 000 zł
IV działka o powierzchni 9 arów, cena 108 000 zł

Działka położona w świetnej części Niepołomic, przy ulicy wylotowej w stronę Krakowa.

Kupujący nie płaci prowizji!
Zapraszamy do bezpłatnej prezentacji nieruchomości oraz zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych usług naszego eksperta finansowego, który pomoże Państwu w doborze kredytu na zakup nieruchomości.

* Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny.

Szczegółowych informacji w sprawie oferty udziela:

Zofia Muskała
+48 513 377 163

Pozostałe informacje

Rodzaj nieruchomościdziałka
Forma własnościpełna własność
Powierzchnia900 m2
Mediaprąd, gaz, wodociąg, kanalizacja
Media opisPrąd i wodociąg doprowadzone są do domu (położonego na działce oznaczonej na mapie symbolem II), gaz i kanalizacja w drodze.
Rodzaj działkibudowlana
Plan zagospodarowania11MN3 - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej
Kształt działkiprostokąt
Nachylenie terenupłaska
Dojazddroga gminna, ostatni odcinek drogą prywatną (współudział 1/6)
Nawierzchnia drogiasfalt, bita
Sąsiedztwoluźna zabudowa jednorodzinna
Ogrodzeniebrak
Województwomałopolskie
MiejscowośćNiepołomice
DzielnicaPodgrabie

Numer oferty: 08636